BITHYNIA CATERING

BITHYNIA CATERING

Altaylar Group sahip olduğu tüm ticari yatırımlarının yanında sahip olduğu tüm hammadde tedariği ve distribütörlüğü ile catering koluna ciddi bir ivme kazandırmıştır. Alanında tecrübeli ekibi ile bugün BiTHYNİA catering , yaklaşık 15 yıllık tecrübesi ile  Türkiye de bir çok büyük kurumun yemek tedariğini yapmış ve marka projeler ile referans gücünü arttırmıştır. Gerek yerinde gerek fabrika dan taşıma sistemi gerekse kamp kurulumları ile tüm sektörlerdeki işverenin yemek alım hizmetini en başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.  Bunun yanında Sahip olduğu iş bitirme gücü ,  kabiliyeti ve örnek aldığı ulusal kurumların sistemlerini  catering grubuna uygulamaya hazırlanan  BİTHYNİA CATERİNG Türkiye de sektöründe en başarılar listesine girmeyi hedeflemektedir.

ALTAYLAR ET BALIK KOCAELİ

ALTAYLAR ET BALIK KOCAELİ

Altaylar Group ,  sahip olduğu bayilik sistemi ve bunun dışındaki tedarik sistemi ile her daim en taze  et ve et ürünlerini sadece kendi grubundaki Catering firmasına  değil onlarca müşterisine  ulaştırmaktadır. Birinci önceliği sağlık ve güven olan  Altaylar Kocaeli Et –Balık ,  hijyen ve tazelik ilkesi ile önceliğini güçlendirmektedir.

ALTAYLAR SEBZE MEYVE

ALTAYLAR SEBZE MEYVE

Altaylar sebze ve meyve, sahip olduğu geniş üretici ağı ile yine sahip olduğu odalarda mevsiminde sebze ve meyveleri üreticiden direk tüketiciye en taze ve hızlı şekilde  ulaştırırken en uygun fiyat politikasını uygulamayı hedefler. Hizmet sunduğu kamu kurum ve kuruluşları, oteller , okullar ,catering firmaları ve restaurantlar ile geniş bir satış ağına sahiptir.

ALTAYLAR GAYRİMENKUL

ALTAYLAR GAYRİMENKUL

Altaylar gayrimenkul , sahip olduğu mali güç ile tüm Türkiye de gerek arazi gerek bina alım / satımı , yapımı ve kiralaması ile ciddi bir portföye sahip olup yabancı yatırımcılara da danışmanlık yapmaktadır.

BITHYNIA TATİL KÖYÜ

BITHYNIA TATİL KÖYÜ

Bugün Türkiyenin en kapsamlı , Kocaelinin en büyük tatil köyü projesi ile farklılık yaratmaya hazırlanan ALTAYLAR GROUP, içeriğinde hem kişilerin hem kurumların farklı hizmet alabilecekleri , tatil yapma imkanı bulabilecekleri, özel günlerini, eşsiz manzarası ile  yine üstün hizmet ve otelcilik desteği ile pekiştirdiği eşsiz bir yaşam alanın temellerini atmıştır .  Grubun Kısa sürede farklı konumlar da şubeleştirmeyi hedeflediği bu oluşum tatil köyü standartlarını şekillendirmeyi hedeflemektedir.

BITHYNIA OTEL

BITHYNIA OTEL

Altaylar turizm sahip olduğu dinamikler ve deneyimler  ışığında  başlattığı orta ölçek otel yatırımları ile Türkiye’nin  gözde merkezlerinde şehir otelciliğine hız vermiştir. Hem yerli hem yabancı turistin en iyi ve üstün hizmet ile yararlanmasını hedefleyen Altaylar turizm kısa sürede turizm yatırımlarını çeşitlendirerek büyütmeyi hedeflemektedir.