6
6
Kuruluş
6
6
Farklı Sektör

HAKKIMIZDA

1983 yılında pazarcılık ile başlayan hikayemiz ,  90 yılların başında Türkiye de  ilk defa pazarlarda  TEZGAHTA TAVUK satışı ile serüvenine devam etmiş   ve girişimcilik ruhu ile bugün , Et ve Balık Kurumu Distribütörlüğü, Hal Komisyonculuğu , Emlak ve Turizm yatırımları, Otel yatırımları , Catering Hizmetleri ve Türkiyenin en kapsamlı  ve Kocaeli’nin İLK tatil köyü projesi yatırımları ile büyüyerek yol almaktadır..

Sosyal sorumlulukları da kurumsal  bilinç ile yürüten firmamız geçmişinde pazarcılar derneğini kurmuş ve başkanlık sorumluluğunu alarak  sektöre ayrıcalık kazandırmıştır.

Bu gün birçok sektörde istihdam yaratan ALTAYLAR GRUP  A.Ş  kazancını , ülkesi ve çalışanları için her zaman yatırıma dönüştürme ahlakı ile yoluna devam etmektedir.

6
6
Kuruluş
6
6
Farklı Sektör

VİZYON & MİSYON

Vizyon

ALTAYLAR GRUP A.Ş   , bünyesindeki şirketler ve geniş tedarik ağı ile müşterilerine en iyi , en kaliteli , en hızlı hizmeti sunmayı amaçlar. Güçlü finansal yapısı ile müşterilerinin satın alma süreçlerini kısaltarak hizmet kalitesini yükseltmek için seçenekler sunarken inovatif çözümleri ve  uzman personel kadrosu ile bölgede güçlü ve köklü bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Misyon

Yenilikçi hizmet anlayışımız ile sahip olduğumuz müşterilerimize kurumsal, dürüst, güvenilir ve sürekli hizmet sağlamak.

Hizmet  kalitesini sürekli iyileştirmek yaşam kalitesini doğrudan etki etmek .

Ülkemizin istihdam gücüne katma değer sağlamak için süreklilik arz etmek ve büyümek.

Ülke menfaatlerini şahsi menfaatlerimizin önünde tutarak refah ve huzur dolu bir toplum oluşumunda etkin rol almak.

Katılımcı ve paylaşımcı yönetim çerçevesinde paylaşılabilir iletişim sistemi sağlamak.

Sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olmak.

6
6
Kuruluş
6
6
Farklı Sektör

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çalışanlar arasında karşılıklı güven,saygı,sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirerek,korkuları ortadan kaldırıp huzurlu bir iş ortamı yaratmak.

Çalışanlarımızın memnuniyeti, çalışanlarımızın geleceğinin memnuniyeti olacağına inanarak daha iyi hizmet vermek.

Müşteri memnuniyetini, ihtiyaçlarını esas alarak sorunlara en hızlı ve verimli şekilde takım ruhu ile disiplinli ve ilgili yaklaşmak.

Hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmek.

Sözlerimizin arkasında olarak , asgari hata ile görevlerimizi yerine getirerek, yeniliklere ve yaratıcılığa açık olarak ALTAYLAR GRUP A.Ş’ nin kalite güvence sisteminin devamını sağlamaktır.